США розташують свої штурмовики в Естонії

Щонайменше частина штурковиків А-10 Thunderbolt II буде розміщена на естонській авіаційній військовій базі в Емарі. Частина з тих 12 літаків, які Сполучені Штати Америки пообіцяли відправити на територію Європи. Про це повідомив командувач  повітряними силами Естонії Яак Таріент, зробивши пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Місце призначення є, в понеділок очікуємо приземлення літаків. Цього разу журналісти не вдалися до прикрашання  розвідувальної аналітики. Було цілком очевидним що могли робити такі великі та потужні транспортні літаки, які протягом всього тижня приземлялись в Емарі. Висновок був очевидний –  вони для цілої ескадрильї доставляли різноманітне обладнання. Логістика була виконана на відмінно, завтра прибудуть Хокі”, – написав командувач.

18 вересня в Сполучених Штатах Америки заявили, що на території Європи планують розмістити 12 штурмових літака А-10. При цьому не зазначалось точне місце їх розташування. Крім зазначених штурмовиків на естонській авіаційній базі приземлився один з найбільших в світі транспортних літаків C-5M Super Galaxy, який належить США. З тією ж метою в Емарі прибували транспортні літаки США Boeing 747-400F.

Тоді пресс-служба естонського міністерства оборони повідомила, що літаки, які приземляються в Емарі, доставляють спорядження та обладнання для проведення навчань військово-повітряних сил США та Естонії, в яких мав приймати участь 12 А-10.

Військові навчання повинні початись 22 вересня та триватимуть аж до 6 листопада. Протягом всього терміну проведення навчань на центральному полігоні Сил оборони під Тара будуть використовуватись учбові бомби та учбові боєприпаси для бортових гармат літаків.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Sep 21 2015. Поданий під Cвіт, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire