Спецвзуття з металевим носком

Як показує практика, не варто недооцінювати роль спеціального взуття, коли йдеться про працездатність працівників та збереження їхнього здоров’я. Умови праці можуть бути різними і робочий день у багатьох випадках доводиться проводити на ногах. Тому варто особливо ретельно вибирати робоче взуття, враховуючи специфіку діяльності спеціаліста. Замовити недорого спецвзуття з металевим носком від польських виробників Galmag, Reis, Canis, Urgent, можна в магазині онлайн «Профіль Сервівс», детальніше на http://profservis.in.ua/spetsvzuttia/.

Робоче взуття з металевим носком

Взуття з металевим носком необхідне для: комірників, вантажників, підсобних робітників, гірників, паркетників, друкарів, штукатурів, бурових майстрів, малярів, монтажників і т.д., тобто для видів діяльності, де є рухлива робота або високий ризик забруднень.

Вибираючи робоче взуття потрібно звертати увагу на декілька факторів. Річ у тому, що спеціальне взуття виготовляється із дотриманням стандартних вимог. Основне завдання такого взуття – забезпечувати комфорт та максимальний захист працівника під час перебування його на робочому місці. Тому, обираючи робоче взуття, необхідно звертати увагу на деякі моменти.

В першу чергу модель взуття потрібно підбирати в залежності від виду діяльності. Наприклад, робоче взуття сталевара чи зварювальника кардинально відрізняється від робочого взуття монтажників або слюсарів. Якщо вам приходиться працювати із розжареним металом, тоді першочергово зверніть увагу на захист від високих температур.

Якщо ви працюєте на відкритому повітрі, тоді варто звернути увагу на сезонність взуття. На зимовий період знадобляться теплі чоботи чи черевики, а в теплу пору року взуття повинно забезпечувати максимальне відведення тепла. Незалежно від сезону взуття повинно бути ідеально підходящим по довжині стопи і добре триматися на нозі.

Представлені моделі взуття у каталозі на вищезгаданому сайті надійні та гарантовано довговічні. Вони мають дихаючі ортопедичні устілки і виготовляються із якісного матеріалу. Кожна модель має детальний опис, що допомагає при виборі.

Поділитися:
Опубліковано на Jun 18 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire