Сьогодні в Запоріжжі проведуть еко-мітинг

Сьогодні, 20 жовтня, в обласному центрі в черговий раз буде проведено екологічний мітинг проти забруднення повітря в регіоні заводськими викидами.

Назва мітингу “Ні викидам”, його проведуть в районі бульвару Шевченко. Для координації проведення акції, а також консолідації навколо неї небайдужих, в соціальних мережах створенні відповідні групи. Там же будуть опубліковані підсумки проведення еко-мітингу та звернення їх учасників до влади, керівництва та власників підприємств-забрудників.

Варто зауважити, що спочатку акція була заявлена як повністю аполітична, однак на ній вже почали піаритись декілька кандидатів в депутати та мери. Так Олександр Сін закликав приєднатись чиновників до мітингу, а також запросив взяти участь керівників заводів. Микола Фролов про мітинг написав пост на Фейсбуку, а представник запорізької “Самопомічі” Владислав Марченко заявив на днях, що він є одним з співорганізаторів даної екологічної акції.

Не дивлячись на таку увагу зі сторони різного роду політичних сил, організатори еко-мітингу “Ні викидам” просять учасників не брати з собою жодної політичної символіки. Наголошуючи в черговий раз що це виключно соціальна акція.

Основною причиною проведення такого роду міроприємтв в Запоріжжі являється складна ситуація з екологією в регіоні. Так в жовтні місяці в області Державна санітарно-епідеміологічна служба виявила відхилення від норми концентрації в повітрі шкідливих речовин. Відхилення перевищує на 20% державні стандарти. Зокрема максимальне перевищення встановлених норм мають три інгредієнти: сірководень, фенол та пилюка.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 20 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire