Сьогодні почалась обрізка дерев в Запоріжжі

Сьогодні, 3 листопада, почався перший етап по обрізці гілок і кронування частини дерев в Запоріжжі. У планах – облаштування 34 вулиць міста.

Роботи почалися з прибудинкової території на вулиці Посадкова 18 і 27 Заводського району, де вже було знесено 200 небезпечних дерев, також зараз обрізка проводиться в Дніпровському і Хортицькому районах міста.

Як повідомляє голова районної адміністрації Запорізької міськради по Заводському району, в наступному році відповідні роботи продовжаться, а до кінця року саме на Кічкасі приберуть ще 130 дерев.

Співробітники комунальних підприємств в першу чергу звертають увагу на насадження і гілки, які знаходяться близько до електричних мереж, балконах і покрівель. Як запевняє прес-служба Запорізької міськради, роботи проводяться для запобігання падінню дерев під час поганої погоди

“Це може створити загрозу життю та здоров’ю городян, завдати шкоди електромереж, хто стоїть у дворах автомобілів”, – йдеться на сайті мерії.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 3 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire