Скупка золотих монет в Харкові

Сайт  Сoins.kiev.ua здійснює покупки монет по всій території України. І звичайно ж, у Вас є можливість продать золотые монеты в Харькове. Працюючи на протяг багатьох років, вони заслужили репутацію чесної компанії, яка надає такі послуги, як оцінка та викуп золотих монет в Україні на дуже вигідних для продавця умовах. Безпосередньо оцінка проводиться  фахівцями дуже швидко і точно.

Так само компанія працює з вами,  якщо ви перебуваєте за територією Києва та інших великих міст України, це не завдасть ніяких незручностей для співпраці, оскільки попередня оцінка монет проводиться віддалено. Все що від вас вимагається – зв’язатися з фахівцями по телефону або іншим доступним вам способом, повідомити про те, які монети ви хочете продати, і надіслати якісні фотографії предметів нумізматики.

Оцінивши по фотографіях вартість монет з урахуванням особливостей їх нумізматичної цінності, якості карбування й схоронності, вони дадуть вам відповідь про те, за якою ціною може бути здійснена покупка ваших монет. Якщо названа сума вас влаштує, то буде виконана контрольна перевірка монет, оцінка їх цінності і викуп.

Дуже важливо пам’ятати про те, що незважаючи на той факт, що викуп монет сьогодні пропонується багатьма організаціями, дійсно високу ціну можуть назвати лише висококваліфіковані фахівці і досвідчені колекціонери, які працюють чесно і відмінно орієнтуються в нумізматичної вартості монет. Ніколи, ні за яких обставин покупка золотих монет в Україні у ломбарді не може виявитися більш вигідною операцією, ніж співпраця з професіоналами.

Вся справа в тому, що ломбарди і тому подібні організації викуповують монети за ціною металу, з якого виготовлена ​​монета, без урахування її реальної нумізматичної вартості. Більше того, спроба оцінити монету в ломбарді знизить її цінність, оскільки процес оцінки здійснюється шляхом створення на монети напис, що псує зовнішній вигляд предмета нумізматики і робить його менш привабливим для колекціонерів.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Jan 6 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire