Сирійські повстанці погрожують Росії терористичними актами

Противники сирійського президента Башара Асада планують проникати в ряди урядових військ для того щоб з’ясовувати місцезнаходження в країні російських сил з наступним вчиненням на військових об’єктах Російської Федерації терористичних актів. Таку заяву зробив представник Визвольного руху Хомса під час свого інтерв’ю для видання The Daily Beast. Даний рух є наближеною течією Аль-Каіди, при цьому він входить до складу Вільної сирійської армії.

Майже два тижні після початку Росією в Сирії військової операції місцеві повстанські сили погрожують нанести для Кремля удар у відповідь. Для цього будуть застосовувати подвійних агентів а також терористів-смертників, про це написали в американському виданні.

“Зараз нам необхідно витримати доволі потужні повітряні бомбардування, а після цього ми почнемо всіма доступними нам засобами послаблювати Росію. Наприклад, в ряди режиму ми будемо впроваджувати своїх агентів, які для нас збиратимуть інформацію про пересування військових сил режиму та російських солдатів”, – заявив капітан Рашид аль-Хурані.

Видання зауважує, що сирійські повстанці готові до використання проти своїх ворогів тактики, яку застосовує “Ісламська держава”. “Ми маємо за мету здійснювати операції, в який будуть приймати участь мученики (маються на увазі смертники, – ред.) з числа офіцерів”, – заявив аль-Хурані.

Капітан також сказав, що рух опору на даний час перебуває у відчайдушній ситуації. Бази повстанців знаходяться на західній території Сирії, її контролюють опозиційні анклави. Цей район щільно оточила сирійська армія, його вже почали бомбардувати російські літаки, а кілька днів тому по території випущені крилаті ракети з Каспійського моря.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 12 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire