Що врахувати при замовленні меблів на кухню?

кухня

Рекомендуємо звертатися для замовлення меблів на кухню у компанію “Nesto” зі Львівщини. Вони роблять сучасні кухні, причому використовують власне виробництво. У ТЦ “Три Слони” у Львові можна подивитися на меблі від “Nesto”. Процес замовлення меблів на кухню можна розділити на декілька етапів.

Етап №1: перший візит, огляд зразків меблів, створення проекту майбутньої кухні

Все просто, коли робиш все за правилами. Перш, ніж відвідати салон кухонних меблів необхідно зняти приблизні розміри стін, де буде розташовуватися кухонний гарнітур і хоча б приблизно визначитися з кольором і стилем вашої майбутньої кухні, а також матеріалом, з якого будуть виготовлені, в першу чергу, фасади кухні (саме вони, в основному, визначають, загальну вартість гарнітура). Фасади бувають з ЛДСП, МДФ плівки, МДФ емалі, пластика в алюмінієвому профілі, МДФ профілю зі вставкою, масиву дерева і ще безлічі варіантів.

Тоді дизайнеру буде набагато простіше робити проект і давати вам поради, а, головне, визначити за ціною, так як різні стилі кухні навіть на один розмір можуть коштувати зовсім по-різному (наприклад, класичний стиль вимагає додатково декоративних елементів: карнизів, пілястр, балюстрад, вітражів, ручок з керамічними вставками).

Після візиту в салон і огляду зразків кухонь, не впадайте у відчай, якщо не побачили свою мрію, так як різноманітність кухонних меблів навряд чи дозволить вам знайти де-небудь саме “той” гарнітур саме з “такою” стільницею і “такими” ручками. При створенні проекту постарайтеся відразу визначити, яка техніка буде стояти на кухні і, головне, чи буде вона вбудованою або стояти окремо. В першу чергу, це відноситься до холодильника, посудомийної і пральної машини, мікрохвильовки. Також визначіться з внутрішнім наповненням столів і полиць, фурнітурою, кількістю елементів зі склом, висотою полиць, настінним покриттям і типом стільниці (пластик, ЛДСП, штучний камінь).

Етап №2: Замір, узгодження проекту, внесення передоплати

Самий грамотний варіант при замовленні кухні – робити ремонт під неї, а не кухню під уже готовий ремонт, коли розетки виявляються зовсім не на тому місці, вентиляційний отвір заважає навішуванню полиць, в деякі важкодоступні місця (наприклад, під мийкою або за плитою) вже не підлізти, а стандарти кухонних модулів призводять до появи небажаних щілин і вставок. Найчастіше будь-яка кухня на замовлення виробляється близько 1 місяця, за який можна і потрібно зробити правильний ремонт на кухні.

Після виміру кухонного простору і узгодження проекту (щоб все, що заплановано, влізло плюс, щоб вам це сподобалося) вноситься передоплата за кухонний гарнітур. Після взаємного схвалення проекту і письмового підтвердження, кухня вирушає у виробництво і змінам вже не підлягає.

Етап №3: виробництво кухні, доставка кухні

Для правильного виготовлення кухонного гарнітура після проведених замірів та узгодження проекту всі деталі повинні бути обумовлені та відзначені в проекті. Вкрай важливо знати тип витяжки (вбудована або купольна), чи буде витяжка виведена в вентиляцію чи ні, чи буде на мийці встановлено фільтр для води або подрібнювач сміття, в разі використання “нестандартної” техніки (духовка шириною 45 см або вбудована мікрохвильовка висотою 45 см, вбудований холодильник) всі її розміри, тип стільниці (адже стільниці із пластику пиляються в розмір заздалегідь і їх монтаж відбувається в день установки гарнітура, а в разі вибору стільниці з каменю в день складання кухні проводиться тільки її замір, а установка (і , відповідно, врізка мийки та плити) ще через 10-14 днів). У разі неправильно наданих даних про майбутню техніку і сантехніку на кухні, по її моделях і розмірах, клієнт несе відповідальність за наступні нестикування наданих даних з затвердженим проектом.

Після ремонту кухні та виготовлення кухонного гарнітура здійснюється його доставка клієнту. Клієнт готує простір для монтажу кухні (треба звільнити місце, закрити підлоги плівкою або картоном). Доплата за кухонний гарнітур здійснюється перед установкою меблів. По закінченню роботи замовникам надається акт про прийом роботи.

Етап №4: збірка кухні, встановлення та підключення техніки, прийом роботи

Збірка кухонного гарнітура проводиться в зручний для клієнта день за домовленістю. При грамотному ремонті відповідно до проекту кухні і наявності всіх додаткових витратних матеріалів (сантехнічна підводка, дроти, вимикачі) монтаж кухні не складає ніяких проблем і становить за часом не більше одного дня. Після складання збирачі здають, а клієнт приймає об’єкт роботи – кухонний гарнітур. Прийом робіт скріплюється міцним дружнім рукостисканням і подальшими позитивними рекомендаціями нашого салону.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 23 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire