Що краще термосумка чи автохолодильник?

Перед сезоном дачних поїздок і спільних сімейних виїздів на природу, ми активно починаємо перевіряти наявний інвентар: намети, казанки, мангали, і, звичайно ж, портативні холодильники, які дозволять повністю насолодитися красою свіжих і соковитих продуктів, незалежно від погоди і температури навколишнього середовища. Багато користувачів купують автохолодильники, але з огляду на невелику обізнаності, через якийсь час, помічають, що він не настільки функціональний, як хотілося б. А саме важкий і громіздкий, з обмеженою мобільністю, та й навряд чи ваш 10 річна дитина зможе підняти холодильник, у якого вага, навіть без завантажених банок, досягає близько 10 кг. Тому, найкращим варіантом для вас і вашої родини може стати автохолодильник в м’якому корпусі, або простіше кажучи – «термосумка».

Чому варто вибирати термосумку

kempingЩоб зрозуміти, який функціонал вам необхідний, перегляньте всі аспекти даної товарної групи за посиланням camping.com.ua/catalog/termoprodukciya.html. Наприклад, холодильник зі спіненого пропілену є досить легкий варіант охолоджувального боксу, який забезпечить охолодження напоїв. Але варто пам’ятати, що якщо ви вирішите сісти на нього або випадково упустите, він може зламатися і зіпсується. Тому термосумки, зазвичай поставляються з ручками, які полегшують транспортування і переміщення. Але варто врахувати той факт, що такого роду холодильник обмежує свою вантажопідйомність і, через слабку зовнішню оболонку, є більш схильним до пошкоджень, якщо раптом ви залишите його на сонці.

У свою чергу, більшість користувачів вибирають повноцінні автохолодильники в металевому корпусі з можливістю підключення до 12 вольтної мережі. Його можна використовувати в якості додаткового стільця, а завдяки доступності в різноманітних розмірах, ви можете упакувати туди величезну кількість вантажу. Але і тут, знову-таки, є свої недоліки: якщо у вас великий автохолодильник з корпусом з жорсткого матеріалу, ви обмежені його габаритами. Занадто велику вагу буде обважнювати в 2-3 рази, коли ви заповнюєте холодильник льодом і продуктами, і це робить його практично не транспортабельним.

Тому, все ж краще вибрати термосумку бренду Кемпінг. Вони легкі, доступні в різних розмірах і виконань, і найголовніше легкі в транспортуванні. Багато хто пропонує не тільки ручки для перенесення в руках, але також мають додатковий ремінь, що забезпечує зручність при перенесенні на плечі, і коліщатка, які дозволяють при необхідності, котити її по землі.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 30 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire