Саудівська влада звинувачує вітер в падінні крану на мечеть

На даний час відсутня точна інформація про те, яка кількість людей постраждало в результаті падіння будівельного крана, а скільки від тисняви, що почалась через паніку.

Владою Саудівської Аравії почато процес розслідування трагедії, що трапилась в Мецці в мечеті Аль-Харам, де впав будівельний кран, від цього падіння загинуло 107 людей. Крім цього в лікарнях міста знаходиться з пораненнями різного ступеня ще 230 постраждалих.

В п’ятницю, під час вечірньої молитви, коли мечеть була заповнена людьми що молились, обвалився баштовий кран, пробивши при цьому дах та впав на людей. Поки не зрозуміло яка кількість померла від падіння конструкції, а скільки людей були задушені в результаті тісняви яка сталася.

Керівник департаменту громадянської оборони країни виступив з заявою, що основною причиною падіння будівельного крану являється негода – штормовий вітер, який супроводжувався сильною зливою. Протягом цього тижня в Саудівській Аравії тривали потужні піщані бурі.

Зараз в Мецці повною ходою йде підготовка до хаджу – щорічного найважливішого паломництва мусульман з різних країн світу до найголовнішої святині ісламу, яка знаходиться в місті.

Останні кілька років під час хаджу Мекку відвідало декілька мільйоні паломників.

В 2014 році влада почала проводити ряд заходів по реконструкції найбільшої в світі мечеті Аль-Харам, щоб під час хаджу вона могла прийняти ще більше мусульман. В результаті будівельних робіт загальна площа будівлі повинна була збільшитись до 400 тисяч квадратних метрів.

Звісно ж, роботи по реконструкції будівлі вимагали присутності на будівельному майданчику баштового крану. Саме він обвалився та став причиною загибелі великої кількості прочан.

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Sep 12 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire