Яким має бути чоловічий діловий костюм?

Сьогодні дуже важливим атрибутом ділового чоловіка вважають діловий костюм. Саме тому, чоловічий костюм протягом десятиліть і в усі часи мав дуже велике призначення та був окремою частиною гардеробу будь-якого чоловіка, ким він не був би: вчителем, банківським службовцем, державним чиновником чи менеджером малого офісу. Саме тому, ким би не був чоловік, необхідно знати немало нюансів та правил для вибору ділового костюма.

Правильний чоловічий діловий костюм

На сьогоднішній час існує декілька варіантів для придбання костюму. Діловий костюм чоловічий може бути купленим як готовим, так і виготовлятися на замовлення.

Наприклад, якщо ви відноситесь до статусу «високої» людини, яка має фінансові можливості, потрібно обирати костюми з дорожчих тканин бізнесового рівня. Необхідно знати, що такі костюми виготовляються вручну, із найдорожчих натуральних, тому такі костюми завжди коштують дорожче стандартних моделей в магазинах. Навіть підкладка даних костюмів має бути із натуральних тканин. Такий «тандем» впевненість чоловіку у своїх діях, дозволяє почувати себе комфортно.

Але яким має бути правильний костюм сьогоденного чоловіка? Грамотний консультант відразу зможе підібрати Ваш розмір, враховуючи ріст і конституцію. Піджак – найголовніша частина костюму. Ідеальний піджак повинен бути таким, щоб “кути” плечей не були натягнені. Особлива увага приділяється довжині рукава, яка не має бути нижче першого суглоба пальця і не вище кистьового вигину. Далі застібаються ґудзики, яких має бути не більше двох. Загалом, піджак має виділити хороші сторони чоловічої фігури або приховати деякі можливі недоліки. Наступним кроком буде примірка брюк, які мають бути прямими від коліна або злегка звуженими у кінці.Чоловіку необхідно почувати себе комфортно, щоб він зміг присісти і ходити у них довгий час. Особливо важливо, щоб довжина штанів була до середини каблука.

Також важливо знати, що у ділового чоловіка має бути декілька костюмів, бо згідно з сучасним етикетом будь-якого працівника, який ходить у костюмах, не дозволено приходити на роботу у «вчорашньому одязі».

Поділитися:
Опубліковано на Feb 16 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire