Тканинні ролети на вікна – плюси та мінуси

Певні переваги та недоліки тканинних ролетів

Тканинні ролети сьогодні широко використовуються не тільки в житлових приміщеннях, а і в офісних приміщеннях, автосалонах, басейнах, торговельних комплексах – https://prestige-house.com.ua/roletytagaluzi/tkanynni/. Полотно ролетів може скручуватися в рулон над віконним або двірним отвором – така конструкція дозволяє зекономити місце, бо у скрученому вигляді полотно скручується у ролик невеликого розміру. Тканинні ролети відкривають нові можливості для декору приміщень – безліч варіантів кольорової гами тканини, котра має різну світлопроникність, дозволяє створювати дуже цікаві варіанти оформлення.

Плюси тканинних ролетів

Основною перевагою таких ролетів є їх особливі властивості. Тканина, котра використовується для виробництва ролетів, стійкість до перепадів температур, можуть виконувати функції теплового екрана, котрий не дає приміщенню нагріватися від сонячних променів і володіє властивістю відштовхування пилу. Такі ролети можна поєднувати зі звичайними портьєрами та іншими елементами інтер’єру. За інструкцією ролети поділяють на рулонно-касетні, касетні та свободновисячі.

Керування ролетами виконується за допомогою:

– електроприводу;

– ручного шнура;

– пружинного механізму.

Недоліки рулонних ролетів

Яскраво виражених конструктивних недоліків тканинних ролетів не мають. Тим не менш, сьогодні у продажу можна знайти ролети, котрі виготовлені із нетривких матеріалів, що з часом приведе до поломки деяких деталей. При виборі ролетів необхідно обирати вироби виробників, які зарекомендували себе – такий підхід гарантуватиме довгий строк експлуатації ролетів.

Іноді в рулонних ролетах використовується тканина, котра може поглинати різні запахи. Такі ролети неможна використовувати на кухні, тому що тканина, з котрої вони виготовленні, не можна прати.

Якщо рулонний ролет закріплений на рамі вікна, то це може призвести до того, що хвіртка чи стулка вікна не буде відкриватися. Тому краще всього монтувати рулонні ролети над віконним прорізом.

За матеріалами: https://prestige-house.com.ua

Поділитися:
Опубліковано на Aug 11 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire