Кращі книжкові новинки 2018

У книголюбів уже на початку 2018 року, від «свіжих» книг просто розбігалися очі. Література представлена на будь-який смак – нон-фікшн, художня література та мотивуючі твори. Отже, заходьте на сайт https://book24.ua, насолоджуйтесь і уважно обирайте новинки!

  1. Книга «Девайс №1:Таємна історія Iphone» від Браяна Мерканта – це розповідь про людей, які компанію Apple зробили такою популярною. Дана книга стане цікавою для читачів, які уважно слідкують і цікавляться інноваційними досягненнями в сфері науки і техніки.
  2. Далі увагу необхідно звернути на книгу «Крок за кроком» (Анжела Дакворт Рут Мартін, Аллан Сандерс), яка повчає, як виховати в собі ентузіазм, щоб стати особливо успішним, геніальним та відомим. Цікавою книга буде для людей, які вирішили стати більш реалізованими та успішними. В ній особливо детально описується, як влаштований мозок людини. Викладений матеріал допоможе кожному само вдосконалитися. Особливо вона рекомендується для соціологів, психологів та педагогів.
  3. Книга «Планета Pixar» автора Лоуренса Леві – це історія про створення компанії, яка змусила світ проникнути любов’ю до різноманітних іграшок. Лоуренс Леві на протязі 12 років працював зі Стівом Джобсом, тому зміг детально розповісти про мандрівку, яка почалася з маленького старпату, нефіксованого графіку та величезного об’єму роботи. Цікавим матеріал стане для тих, хто прагне досягнути успіху у житті і не боїться труднощів, а також для прихильників анімації та мрійників.
  4. Різнопланова книга «Коханці Юстиції» автор Юрій Андрухович – є фрагментом різних історій з життя, які уміло об’єднанні автором. Зради через кохання та різні ідеї, політичне вбивство, зґвалтування та пограбування, а також вкінці книги автобіографічна оповідь, все це стане цікавим для прочитання. Книга стає захопливою для читачів, які цікавляться історичними епохами життя на Галичині, а також для тих, хто полюбляє історію.
  5. Автор Дафна Дю Мор’є представляє книгу «Птахи та інші оповідання», до якої увійшло шість оповідань, які вдається прочитати на одному подиху, а саме: «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю», «Старий», «Монте-Верита», «Яблуня» та «Птахи». Зацікавить книга любителів поміркувати та полоскотати свої нерви, фанатів англійської якісної літератури, а також людей, які полюбляють короткий жанр або фрагменти з життя людей.
Поділитися:
Опубліковано на Jun 7 2018. Поданий під Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire