Жінка свої сексуальні фантазії хотіла реалізувати за допомогою сайту для пошуку житла

Жінка за оренду житла на ніч хотіла отримати не гроші – а секс.

Найпопулярніший сайт для пошуку житла, яким користується 190 країн,  опинився у дуже скрутному становищі. Хлопець, якому 19-ть років став жертвою жінки, якій 44-и роки. Хлопчина приїхав у Бразилію відпочивати  і так як раніше він уже використовував онлайн-ресурси для пошуку житла – скористався популярним сайтом і цього разу. Хазяйка квартири закрила хлопчину у кімнаті та змушувала з нею зайнятися сексом. Бідолазі вдалося огородитися від шаленої на балконі та зачекати на приїзд поліцейських.

Хлопчина заспокоївшись, подав позов на сайт, та вимагає його закриття, так як він може принести клієнтам сексуальну небезпеку. В історії компанії, такий випадок стався вперше, також працівники пояснюють, що дуже велика кількість замовлень, тому не мають змоги відстежити такі випадки та запевнюють, що роблять для цього усе можливе.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , , ,

Posted by on авг 17 2015. Filed under Cвіт, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “Жінка свої сексуальні фантазії хотіла реалізувати за допомогою сайту для пошуку житла”

  1. Максим

    Однозначно, мабуть нічого не знала про Секс-шоп Erosvit — набагато простіший спосіб розважитися, аніж сайти для пошуку житла)))

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire