Запорожцям повернули земельну ділянку

За результатами судового примусового виконання рішень за позовом прокуратури Запоріжжя, громаді міста повернуто земельну ділянку рекреаційного призначення вартістю понад 16 млн грн.

За повідомленням прес-служби прокуратури Запорізької області, в 2007 році року Запорізька міськрада передав 4 га землі в оренду комерційному підприємству для будівництва житлового комплексу. Однак таке рішення суперечило нормам Земельного Кодексу України, а також Закону України «Про планування і забудову територій». Адже рішення про зміну цільового призначення земель рекреаційного призначення на землі житлової забудови не приймалося, а також не проводилася державна землевпорядна експертиза.

У вересні 2011 року прокуратура звернулася до Господарського суду Запорізької області з позовом про визнання недійсним договору оренди спірної земельної ділянки та повернення його місту. У липні цього року позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

Зараз рішення суду вже виконано — відомості про повернення рекреаційних земель у комунальну власність внесені до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 20 2015. Filed under Запоріжжя, Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire