Запорожці приєднаються до всеукраїнського флешмобу «Нам потрібен дім».

Завтра, об 11:00, на площі Героїв Майдану (пл.Фестівальная) пройде флешмоб під назвою «Нам потрібен будинок!».

За словами організаторів, 17 лютого о 11:00 акція буде проходити біля будівлі Верховної Ради України. Аналогічні акції в цей же час пройдуть в Запоріжжі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Черкасах та інших містах країни.

«Дата флешмобу вибрана не випадково, тому що в цей день у Верховній Раді України будуть проходити парламентські слухання з питань тимчасово переміщених осіб (ВПО). Основна ідея флешмобу — це донести до Парламенту, що мільйон людей не вдома. Переселенці потребують постійного житло на новому місці. Крім того, учасники акції планують підтримати також переселенці Наталю Мутик, яка створила петицію Президенту України Петру Порошенко від 15.01.2016 р про пільгове кредитування постійного житла для ВПЛ «, — йдеться в анонсі акції.

Координатор флешмобу в Запоріжжі — ГО «Донбаська Ініціатива» Міст «.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on фев 16 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire