Запорізькі платники перерахували до місцевої казни півмільярда гривень плати за землю

В поточному році за період з січня по вересень місяць від плати за землю до місцевих бюджетів надійшло 466 мільйонів гривень. Зокрема юридичні особи перерахували 86000000 гривень, а юридичні більше 380 мільйонів.

За повідомленням Олексія Кавиліна, який очолює Головне управління ГФС в Запорізькій області, в цьому році надходження до бюджету виросли на 24%. На перший погляд цифра не дуже вражає, але в грошовому еквіваленті це складає 90 мільйонів гривень.

— Тільки за вересень місцева скарбниця поповнилася 50 мільйонами гривень, 42 мільйони гривень від зазначеної суми перерахували юридичні особи і ще майже 8000000 гривень — фізичні особи. За вересень минулого року платники перерахували майже на 8000000 гривень менше. Найбільше плати за землю до бюджету направили запорожці — майже 200 мільйонів гривень або 42% від загальної суми надходжень по області. Далі за рівнем надходжень місто Енергодар — майже 53 мільйони гривень, місто Бердянськ — 30000000 гривень та місто Мелітополь — 20000000 гривень, — зазначає Олексій Кавилін.

Зокрема на території Запорізької області 38 суб’єктів підприємницької діяльності залучені до оподаткування. В цьому році вони сплатили до місцевих бюджетів майже 600 тисяч гривень. Така сума поступила за користування земельними ділянками, загальна площа яких становить 21,6 гектара. Ці данні були подані Фондом державного майна України в Запорізькій області.

Для збільшення надходження до місцевого бюджету плати за землю в регіоні було проведено додаткові територіально-дільничі обстеження. За їх результатами до оподаткування залучено 66 нових суб’єктів господарської діяльності. Всі вони користувались земельними ділянками, але при цьому вони у них не були належним чином оформлені. В результаті перевірки залучено до оплати земельних ділянок на загальну площу 7,78 гектара, що дало можливість отримати місцевому бюджету додатков 352000 гривень.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 27 2015. Filed under Економіка, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire