Які документи потрібно перевірити перед покупкою будинку?

Купівля будинку — це серйозний крок, який вимагає ґрунтовної підготовки. Для того щоб ви залишилися у виграші після здійснення угоди, необхідно враховувати всі нюанси щодо документації та стану самої споруди. Поради про те, що потрібно перевірити перед тим, як купити будинок в Харкові або іншому місті країни, допоможуть вам зробити вигідне вкладення коштів.

Перевірити документи перед покупкою

Як повідомляють фахівці порталу ЛУН.ua, приватні будинки продовжують користуватися попитом, незважаючи на кризу. Щоб угода пройшла успішно, спочатку слід враховувати, що разом з покупкою житлового будинку здійснюється також придбання ділянки землі, де він знаходиться, тому вимагайте у продавця документи, в тому числі, і на землю. Вам повинні надати свідоцтво держ. реєстрації права власності на ділянку, який також має бути приватизований (це підтвердить свідоцтво власності та постанову про перехід землі у власність).

Дуже важливо, щоб у продавця було на руках свідоцтво права власності або інші документи, які підтверджують, що саме він є власником будівлі. Зверніть увагу, що такі форми володіння, як успадковане дарування дозволяють тільки володіти об’єктом, але не розпоряджатися ним. У істинного власника також може бути договір дарування, купили / продажу, міни, свідоцтво про вступ у спадщину.

Після цього необхідно ознайомитися з документами, що стосуються законності самої будови. Вам повинні надати дозвіл на будівництво будинку, а також акт про введення його в експлуатацію. Якщо ж будинок був побудований самовільно, його в обов’язковому порядку повинен узаконити саме продавець, оскільки наступному власникові зробити це буде неможливо. Всі угоди з самобудом є незаконними!

Слідкуйте за законністю всіх дій

Попросіть власника показати вам паспорт домоволодіння, де мають бути прописані всі наявні на ділянці споруди та їх призначення, позначений план ділянки і оцінка його стану. Технічний паспорт будинку включає план кожного поверху та всіх будов, тому він також зможе вказати на невідповідність офіційно оформлений дій з перепланування і наявних будов.

Якщо продавець знаходиться в офіційному шлюбі, обов’язковою умовою для законного здійснення угоди є наявність згоди від чоловіка на продажу.Обязательно отримаєте офіційну виписку про всіх громадян, зареєстрованих в будинку.

Поділитися:
Posted by on янв 28 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire