Як вибрати електрочайник

Електрочайник — це самий зручний і швидкий спосіб нагріву води. В основному такі чайники розрізняються типом нагрівального елементу (спіральний або дисковий). Щоб придбати собі чайник, достатньо зайти в інтернет-магазин Техносклад — http://tehnosklad.ua/eshop/kettle/.

Відкрита спіраль — нагрівальний елемент схожий на кип’ятильник всередині чайника.

Переваги:
— низький рівень шуму;
— невисока вартість.

Недоліки:
— осідання накипу на спіралі, яка може через це перегоріти;
— трудність в очищенні накипу;
— може фіксуватися на підставці тільки в певному положенні.

Закрита спіраль — нагрівальний елемент (диск) знаходиться під спеціальною металевою пластиною, тобто він не контактує з водою.

Переваги:
— більш тривалий термін служби в порівнянні зі спіральним;
— легкий спосіб очищення від накипу;
— можливість установки чайника з будь-якого боку підставки.

Недоліки:
— галасливий в роботі;
— більш дорогий, ніж чайник з відкритою спіраллю.

Платформа електрочайників може бути круглою або спрямованою. Кругла найбільш поширена і зручна, оскільки дозволяє встановлювати чайник на підставку в будь-якому положенні.

Оснащення

Терморегулятор — дозволяє виставляти потрібну температуру, до якої повинна нагрітися вода. Не завжди для побутових потреб потрібен окріп. Наприклад, щоб приготувати дитяче харчування достатньо всього нагріти воду до 60 ° С.

Тривале кип’ятіння — дає можливість кип’ятити воду протягом 3-4 хвилин. Деякі стверджують, що це сприяє знищенню шкідливих мікробів, інші — появі шкідливих сполук у воді.

Таймер — дозволяє програмувати чайник на кип’ятіння або нагрівання в потрібний час. Ця функція більшою мірою характерна для Термопот і є рідкістю для електрочайників.

Залежно від моделі чайники можуть мати інші функції, наприклад, дисплей, підсвічування, відсік для зберігання шнура, індикатор рівня води, фільтр та ін.

Поділитися:
Posted by on окт. 20 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire