Як купити дешеві авіаквитки?

Як і де купити дешеві авіаквитки? Це питання задають собі всі, хто вирушає подорожувати більш-менш далеко. Для цього достатньо знати деякі основні моменти, які допоможуть придбати бажаний квиток без зайвого клопоту.

Для початку давайте розберемося, як же працює вся ця система з продажу авіаквитків. Електронні квитки, паперові квитки безповоротно пішли в минуле, тепер практично всі покупки відбуваються в інтернеті в режимі онлайн. Результатом покупки є електронний квиток, який приходить на e-mail. Його досить просто роздрукувати і прийти з ним і з паспортом в аеропорт вильоту.

Таким чином, електронний квиток не можна втратити, вся інформація знаходиться в базі авіаперевізника. Більш того, можна зареєструватися на рейс в режимі онлайн на сайті авіакомпанії за 24-30 годин до вильоту, вказавши номер квитка. Так ви уникнете черг при реєстрації в аеропорту, а якщо будете без багажу, так взагалі проскочите всі аеропортові інстанції.

У світі існує безліч авіакомпаній, і кожна має власну маршрутну мережу. Великі авіакомпанії здійснюють перевезення по всьому світу, а дрібні — тільки по своїй країні або конкретної області. Тому досить складно зрозуміти, як дістатися з пункту А в пункт Б по повітрю. Для цього потрібно дізнатися, які авіакомпанії літають в потрібні нам міста, залізти на сайт кожної, щоб переглянути ціну.

Погодьтеся, досить обтяжливе заняття? Існують і агентства з продажу авіаквитків або авіакаси, які викуповують у авіакомпаній частину квитків і продають їх з невеликою націнкою. Можна шукати дешеві квитки в цих агентствах, але, знову ж таки, потрібно перебрати безліч варіантів. Нема агенства, яке б співпрацювало з усіма авіакомпаніями світу, але э агенства, які  продають квитки за знижками наприклад на АйФлае авіаквитки можна замовити зі знижкою в 25%.

На наш погляд, найкраще шукати і купувати дешеві авіаквитки за допомогою спеціальних пошукових систем або, як їх ще називають, агрегаторів. Як працюють пошукові системи авіаквитків? Пошуковики нічого не продають, а тільки збирають інформацію з систем бронювання, агенств з продажу авіаквитків і безпосередньо від самих авіакомпаній. А далі просто порівнюють ціни та видають в пошуку список від найдешевшого. У будь-якому пошуковику авіаквитків є фільтри, щоб підібрати переліт за заданими критеріями: вартість, прямий або з пересадкою, якою авіакомпанією летіти, час у дорозі і т.д.

Далі, при виборі конкретного маршруту вас перенаправляють на сайт агенції або авіакомпанії, де оформляється покупка. Пошуковики ніяких грошей за свої послуги не беруть (їх «годують» агенства за залучення клієнтів на свої сайти). Тобто, ви отримуєте величезний вибір маршрутів по всьому світу за найнижчими цінами, і все це в одному місці і буквально за 5 хвилин! Причому, якщо у авіакомпаній проходять розпродажі авіаквитків (що трапляється досить часто), то такі квитки також потрапляють в поле зору агрегаторів. Відповідно, шанс купити квитки ще дешевше збільшується.

Поділитися:
Posted by on июл 17 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼



Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire