Влада Запорізької області обіцяє карати за тиск на підприємців

Така інформація була оголошена першим заступником голови обласної державної адміністрації Костянтином Брилем на черговому засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності. Зокрема чиновник заявив, що до нього звернулось підприємство області, яке скаржилось на виникнення проблем з митницею. Остання не дуже поспішала оформляти документи на вантаж, який затримався на західному кордоні держави.

На даний час обласною владою приймаються заходи для того, щоб в межах своїх повноважень вирішити проблему. В подальшому Бриль заявив, що державні органи не будуть залишати без уваги такого роду ситуації.

Також на повістці дня координаційної ради було розглянути інформацію про стан середнього та малого бізнесу міста Мелітополь. Зокрема аналізувалась ситуація за перше півріччя поточного року і на скільки в регіоні просто займатись бізнесом, як допомагає чи перешкоджає в цьому влада.

Так Ірина Фурсова, яка займає пост керівника відділу з розвитку підприємництва та захисту прав споживачів при Мелітопольській міській раді, заявила, що в місті зареєструвались 15899 суб’єктів підприємницької діяльності. Зокрема 13720 з них це фізичні особи-підприємці, а 2206 — юридичні особи. Якщо проводити порівняння з аналогічним періодом минулого року, то загальна кількість підприємців фізичних осіб виросла на 221 особу.

Варто зауважити, що в процесі наповнення міського бюджету підприємництво відіграє значну роль. Так за третій квартал 2015 року суб’єкти господарської діяльності внесли 36,9% від загальної суми доходів бюджету міста.

Крім цього на засідання розглядали питання відносно стратегії діяльності органів місцевої влади по покращенню умов ведення бізнесу в регіоні.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 29 2015. Filed under Бізнес, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire