Витяжки — безпека і стильний дизайн на вашій кухні

Витяжки — це один з небагатьох побутових предметів, який не тільки полегшує роботу домогосподарки, але і забезпечує безпеку всіх мешканців будинку. Витяжки дозволяють видалити з повітря продукти горіння, небажані домішки, випаровування і різні запахи, які можуть ускладнити життя домочадців. Сьогодні витяжки вважаються обов’язковим елементом кожної кухні і виконують як практичну, так і декоративну роль.

Історія витяжок

На жаль, історія не залишила ім’я людини, що придумав настільки корисний пристрій. Відомо лише, що витяжка прийшла на кухню з військових складів, де в промислових масштабах витяжними системами обладнані всі важливі військові об’єкти. Використання на кухні витяжок почало швидко прогресувати. Створювалися все нові види витяжок, додавалися функції, зменшувалися габарити і енергоспоживання.

Особливу увагу під час вибору витяжки потрібно приділяти її шумності. Виробники сучасних пристроїв всіма способами намагаються знизити даний показник, однак, чим потужніша витяжка, тим сильніший потік повітря і тим голосніше вона працює. Вибираючи витяжку, зверніть увагу на показники рівня шуму, щоб потім не підхоплюватися кожен раз, коли починає працювати пристрій. Витяжку краще вибирати спільно з кухонною плитою, яка також має свої показники потужності і викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Плоска витяжка для кухні вважається найпопулярнішим і стильним варіантом, яка обмежить можливі негативні впливи на організм людини в результаті горіння. Плоскі витяжки зазвичай кріпляться на кухонну стіну над плитою. Іноді такі витяжки вмонтовуються прямо до днища підвісного ящика. При такій установці необхідно, щоб шафа була прикріплена до стіни з урахуванням своєї ваги і ваги кухонної витяжки.

Плоскі витяжки, як правило, мають два фільтри. Проте популярність подібних витяжок в першу чергу залежить від стильного виду, доступної ціни і простоти монтажу.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 26 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire