В Запоріжжі встановлять систему спостереження за чотириста мільйонів гривень

21 листопада, стало відомо про нову систему спостереження, яка буде впроваджена в місті з ініціативи міської влади. Витратять на проект близько 400 мільйонів гривень бюджетних грошей.

У конференц-холі Торгово-промислової палати відбулося обговорення нового проекту «Безпечне місто» — установки візуальних систем стеження. У Запоріжжі визначили близько 3 тисячі проблемних об’єктів, на які будуть встановлені камери для постійного спостереження — перехрестя, парки і т.д. Купувати її будуть у найбільш передових фірм зі світовим ім’ям.

Така система є в сусідніх містах України.

Начальник патрульної поліції Роман Пилипенко, який був на заході, наполіг на тому, що дана система не буде відслідковувати людей, а вести спостереження за місцевістю.

На впровадження цієї системи витратять близько 2-2,5 років. Але це не означає, що вона почне працювати тільки через такий великий термін. Перший заступник мер Сергій Мішок повідомив, що перші камери вже почнуть спостереження за місцевістю через півроку, а решта підключать в міру впровадження.

Поділитися:
Posted by on ноя 22 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “В Запоріжжі встановлять систему спостереження за чотириста мільйонів гривень”

  1. Саныч

    на пересечении ул.Тургенева и пр. Соборный водители маршруток и прочие крутые, не читавшие ПДД разгоняются на сигнал желтый и пересекают улицу на красный свет ! их не смущает знак Внимание школа ,театр Магара , оживленный центр города ! только с нашего двора на этом перекрестке погибли два человека , которые переходили пр.Соборный на разрешенный зеленый свет !только штрафы и контроль перекрестка могут навести порядок и закон .

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire