В Запоріжжі відбудеться презентація книги Асли Перкер «Суфле»

5 грудня, о 12.00, в Центрі національних культур (5 поверх обласної бібліотеки ім.Горького), за участю мандрівника, публіциста Володимира Супруненка відбудеться Презентація книги Асли Перкер «Суфле», про це пише.

Асли Є. Перкер — відома сучасна турецька письменниця, журналістка, громадський діяч, випускниця філологічного факультету. «Суфле» є її третім романом, який вважається найуспішнішим. Він переведений на 10 мов, серед яких англійська, німецька, французька, польська, китайська і, звичайно, український.

Події в сюжеті розгортаються між трьома абсолютно протилежними містами: Стамбул — Париж — Нью-Йорк. Це історія трьох розбитих сердець, про розчарування і сум’ятті людини під час життєвих випробувань. Головні герої постійно готують нові страви, ніби ховаючись на кухні від проблем. Суфле, яке намагалися приготувати герої роману, є символом зламаною душі, якої так і хочеться почати все спочатку.

«Суфле» представить Ольга Чічінская — перекладачка, видавець.

Під час зустрічі Ольга Чічінская також поділиться планами першого в Україні видавництва сучасної та класичної турецької літератури «Алемак» і проведе вікторину, призом на якій стане власне сама книга.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , ,

Posted by on дек 2 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire