В Запоріжжі на день виборів замінували автовокзал

В Запоріжжі на день виборів відбулась доволі резонансна подія. В органи внутрішніх справ повідомили, про мінування автомобільного вокзалу.

В неділю, 25 жовтня, на лінію 102 в 16:02 поступило повідомлення про те, що центральний автовокзал міста Запоріжжя заміновано. Таку інформацію розповсюдила пресс-служба міського управління МВС України в Запорізькій області. Пізніше це підтвердив пресс-секретар відомства Олександр Вовкодав.

Так Вовкодав повідомив, що на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна бригада Комунарського районного відділу. Також до автовокзалу відправлено спеціалістів, які в таких ситуаціях працюють з вибухонебезпечними речовинами. По прибуттю на місце правоохоронці почали слідчо-оперативні дії з пошуку вибухівки.

Щоб не піддавати ризику життя та здоров’я громадян, з автовокзалу було евакуйовано персона та всіх пасажирів. Крім цього на час проведення операції призупинили рух автомобільного транспорту. Протягом години працівники міліції займались пошуком небезпечних предметів як в приміщенні, так і на прилеглій території. Пошуки не дали ніяких результатів, вибухівку не знайшли.

В 17:10 оперативна робота була припинена, було знято блокування приміщення і автовокзал почав працювати в штатному режимі. Хоча в результаті годинної бездіяльності відбулись серйозні збої в графіку відправлення автобусів.

Не дивлячись на те, що вибухівки не було знайдено, що факт мінування не підтвердився, по факту відкрито кримінальне провадження. Якщо жартівника буде знайдено, то йому загрожує покарання аж до позбавлення волі терміном на 6 років.

Поділитися:
Posted by on окт 26 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply



Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire