В Європі прокотились акції проти мігрантів та за них

В Словаччині, Чехії та Польщі пройшли акції проти ісламізму, а в Угорщині, Швейцарії, Іспанії, Англії та Німеччині — на підтримку біженців.

12 березня в різних містах Європи тисячі людей прийняли участь в акціях, які підтримують біженців. Так великі акції відбулися в Відні, Лондоні, Лісабоні, Гамбурзі, Будапешті, Стокгольмі, Хельсінкі, Мадриді, Лондоні. А ось в Празі та Братиславі на відносно небагатолюдних акціях протестів люди висловлювали протилежні погляди — вони протестували проти напливу в європейські країни мігрантів. В столиці Польщі 12 вересня проходило дві акції — одна антиісламістська, інша — на підтримку міграції людей з країн Сходу.

В Лондоні учасники акцій несли плакати на яких були написані гасла, які осуджують дії британської влади, яка заборонила відкривати для мігрантів кордони. Активісти вигукували: «Ганьба тобі, Девід Кемерон». На вулиці Копенгагена вийшло досить багато протестуючих — близько 30 тисяч чоловік, в демонстраціях у Гамбурзі приймало участь біля 7,5 тисяч учасників.

Також в європейських містах люди виходити на акції протесту проти прийому в свої країни біженців зі Сходу. У Варшаві в такому заході прийняло участь біля 5 тисяч чоловік, під час рух вони вигукували різноманітні антиісламістські гасла. Схожі акції відбулися в Празі, де мітингувало біля 800 чоловік, в Братиславі, де в акціях протесту приймало участь 1,5 тисяч активістів.

Нагадаємо, останні кілька тижнів для Європи проблема мігрантів стала дуже гострою, такої кількості переселенців не було ще з часів Другої світової війни. За оцінками ООН тільки в 2015 році до Європи через Середземне море попало більше 500 тисяч біженців. Всі ці люди втікають від різноманітних конфліктів в країнах Ближнього Сходу, більшість з них прямую є Австрії та Германії.

Якщо війна в Сирії і надалі буде тривати, тоді близько одного мільйона її громадян планують покинути свої домівки до кінця цього року.

Поділитися:

Метки: , , , , , , ,

Posted by on сен 14 2015. Filed under Cвіт, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire