В Україні діти знову будуть вчитися 12 років

У 2016 році діти почнуть вчитися за новою програмою. Така навчальна програма відповідає міжнародній та європейській практиці. Міністр освіти і науки С. Квіт заявив про це на каналі ICTV в ефірі.
Учні, що підуть до школи в наступному році, будуть навчатися не 11 класів а 12. Ми плануємо поступово почати реалізовувати кадровий склад, матеріально-технічне забезпечення і т. д. Ми маємо намір підняти наш освітній рівень до такого як у всьому світі. Звичайно одна з причин переходу на нову навчальну програму є те, що навчальні програми зараз перевантажені і саме після переходу вони спростяться.
Перехід на 12 річну систему освіти та вихід на європейський рівень планувався ще 1999 році, перейшли 4-ри країни — в тому числі й Україна. Після 2010 року як на посаду міністра освіти в Україні прийшов Д. Табачник, в липні у Верховній Раді ухвалили новий закон щодо шкільної освіти і тим самим повернули 11 річну систему навчання.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Posted by on авг 19 2015. Filed under Культура, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire