В Прибалтиці будуть розміщені війська Великобританії — ЗМІ

Великобританія має за мету приєднатись до США та Німеччини в питанні розміщення в прибалтійських країнах своїх постійних військових частин. Основна мета такого кроку — укріплення східних кордонів НАТО та стримування агресії Російської Федерації, про це написала газета Financial Times.

Очікується, що про таке рішення буде оголошено міністром оборони Великобританії Майклом Феллоном, але це відбудеться після того, як він пізніше зустрінеться зі своїми колегами з інших країн учасників НАТО. Феллон хоче оголосити іншим міністрам про те, що його країна «віддана ідеї підтримки незалежності та суверенітету демократичних націй Східної Європи», вказує видання, посилаючись при цьому на джерело з британського оборонного відомства.

Британці не мають за мету обмежувати в часі перебування своїх військових в іншій державі, але особовий склад буде піддаватись регулярній ротації. Завдяки цьому трьом країнам Балтії вдасться уникнути обвинувачень в тому, що вони порушують угоди, які вони підписали раніше з Москвою. Згідно з цими угодами, які були підписані після закінчення холодної війни, ці країни взяли на себе зобов’язання не розміщувати на своїх територіях постійних військових частин НАТО.

Не дивлячись на заяву Лондона про те, що англійський контингент буде невеликим, не більше ста військовослужбовців, це суттєво вплине на позицію країни. Як відмічає Financial Times, таке рішення однозначно доведе до сказу Москву.

Росія вже тривалий час звинувачує НАТО в тому, що вони постійно втручаються в її сферу впливу, а також в намаганнях «мілітаризувати» всі прилеглі до країни території.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 8 2015. Filed under Cвіт, Влада і політика. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire