В НАТО стурбовані повідомленнями про російські війська в Сирії

Йенс Столтенберг, що займає пост генерального секретаря НАТО, слідом за владою Сполучених Штатів Америки виразив свою стурбованість з приводу повідомлень про зростання військової присутності Російської Федерації в Сирії.

«Мене дуже турбують повідомлення, в яких говориться про те, що в Сирії зростає військова присутність Росії. Такий розвиток подій не буде сприяти процесу врегулювання конфлікту», — заявив секретар Північноатлантичного альянсу.

В свою чергу російське Міністерство закордонних справ заперечує всі повідомлення про факти перекидання в Сирію російської зброї та розширення в цій країні присутності своїх військ.

Даючи інтерв’ю для Бі-бі-сі представник зовнішньополітичного відомства Марія Захарова заявила, що контакти між Дамаском та Москвою не виходять за межі угод про військово-технічну співпрацю.

В російському міністерстві закордонних справ говорять, що всі військові, які перебувають на території Сирії являються військовими спеціалістами, які займаються налагодженням поставленої сірійцям зброї.

«Політикою, яку ми ведемо, не порушуємо ні норм міжнародного права, ні двосторонніх зобов’язань. Ми являємось суверенною державою, яка має повне право надавати іншій державі допомогу по боротьбі з міжнародним тероризмом», — заявила Захарова.

В середу джерела з Лівану, цитовані агентством Рейтер, заявили про те, що на території Сирії росіяни присутні не тільки в якості військових спеціалістів, але вони безпосередньо залучені до бойових дій.

Американські офіційні особи, на які також посилається Рейтер, виступили з заявою про те, що в Сирію прибули морські судна, основне призначення яких транспортувати танки.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Posted by on сен 10 2015. Filed under Cвіт, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire