UniSender сервіс Email та SMS россилань

Кожен бізнесмен, підприємець або власник інтернет-ресурсу розуміє на скільки важлива комунікація з клієнтами, користувачами, постійними покупцями. Адже як добре щоб всі вони одночасно дізнались про якусь новину, акцію, комерційну пропозицію тощо. Одна справа, коли клієнтів небагато — кілька десятків, а що робити тим у кого їх сотні, або тисячі? Відправляти традиційною поштою листи дуже довго, а інколи такі листи необхідно відправляти кілька разів на день. Ця проблема особливо актуальна для тих хто займається електронною комерцією, а таких з кожним роком стає все більше та більше.

Саме для вирішення такого роду проблемних питань створено ресурс UniSender, з його допомогою можна робити бізнес розсилки як на e-mail, так і з допомогою sms. Але це далеко не всі можливості ресурсу, він надає ще такі послуги як звіти та статистика в email маркетинзі, послуги маркетолога, готові рішення для бізнесу, навчання email маркетингу та ряд інших сервісів.

Якщо говорити про сам сайт UniSender то перше враження від нього доволі позитивне.

Ресурс зроблений в кращих традиціях електронної комерції, причому акцент варто зробити на слові «кращі». Найбільш подобається те, що потрапивши на головну сторінку сайту та швидко пролиставши її користувач відразу розуміє чи цікава йому ця інформація чи ні. На головній сторінці розміщено компіляцію всієї інформації ресурсу, причому вона викладена в доступній формі, текст легко читається, а розбивка його на блоки дозволяє легше освоювати данні.

Подача тексту блоками є дійсно хорошим рішенням, тим більше, що з кожного з цих блоків можна попасти на окрему сторінку та дізнатись більше. Загальну картину доповнює скріншот сервісу, який наглядно показує всі його можливості та які перспективи пропонуються користувачеві.

Також з головної сторінки можна безпосередньо зареєструватись на ресурсі та покористуватись ним в тестовому режимі. Це теж непоганий маркетинговий хід, адже до хорошого клієнт звикає дуже швидко і якщо йому ресурс сподобається, то він обов’язково ним буде користуватись.

Щоб потенційних клієнт розумів що він знаходиться на серйозному ресурсі, який пропонує якісний сервіс, на сайті розміщено перелік компаній, які співпрацюють з UniSender. Серед великої палітри можна зустріти досить відомі бренди, що тільки укріпляє віру в те, що це дійсно хороший ресурсі і це дійсно хороший сервіс.

Взагалі справляє позитивне враження сам дизайн сайту, він зроблений легко, зі смаком, професійно, кольорова гамма спокійна, не дратує. Всі кнопки, меню, банери, інформація поєднуються в єдину гармонічну картину, все знаходиться на своїх місцях.

А відносно самих сервісних послуг, то тут напевно коментарі будуть зайвими. Варто тільки поглянути на відгуки клієнтів та на перелік брендів з якими UniSender співпрацює.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on дек 25 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire