Угорщина стягнула до кордону з Хорватією війська

Угорська армія знаходиться в повній бойовій готовності на кордоні з Хорватією, видно патрулі військових автомобілів, які моніторять прикордонну територію. Про це повідомляє на своїй інтернет-версії хорватська газета «Ютарний лист».

За даними видання на нейтральну територію біля прикордонних переходів з Угорщиною та Словенією потрапило кілька сотень мігрантів. Повідомляється, що кордонні переходи з Сербією, які Хорватія закрила 17 вересня, й на даний час закриті. Працює в штатному режимі тільки один перехід — Баяково-Батровці, але перед ним зібралась велика черга автомобілів, в основному це громадяни європейських країн.

Як повідомляє МВС Хорватії, протягом минулого дня до угорського кордону було направлено 28 автобусів, в яких знаходились мігранти. Залізничним транспортом туди доставлено біля тисячі чоловік.

«З початку міграційної кризи на територію Республіки Хорватії прибуло біля 21 тисячі мігрантів», — повідомляє Міністерство внутрішніх справ країни.

Як повідомляє «Ютарний лист», з поїзду, який привіз на угорський кордон мігрантів, вони зійшли та рушили через нелегальний прохід в Угорщину. За даними видання, протягом двох наступних діб, через цей канал до Угорщини переправилось біля 5000 чоловік.

Видання зауважує, що «головним ворогом зараз для біженців являється не влада, а погода: цілу ніч йшов дощ, температура суттєво знизилась, а більшість людей провели ніч на під відкритим небом». Словенська поліція повідомляє, що в їх країну через Хорватію на сьогоднішній день перейшло більше 2000 чоловік, половина з яких — протягом останньої доби. Біля 400 з них минулу ніч провели в Брегана перед місцевим КПП.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Posted by on сен 21 2015. Filed under Cвіт, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire