У Запоріжжі виступить Макс Барських

Німеччина, Україна, Білорусь, Латвія, Естонія, Казахстан почують нову програму артиста

Співак Макс Барських після повернення з США оголосив про початок великого туру по Україні, Німеччині, країн Балтії та СНД. Концерти охоплять близько 30 міст, з них шість — у Німеччині, де артист виступить вперше. Відкриється тур вельми символічно — концертом в Херсоні, який є малою батьківщиною виконавця.

Нова концертна програма Макса Барських отримала назву «Танцювати» на честь однойменної пісні. Композиція «Хочу танцювати» ознаменувала повернення артиста до танцювальної музики, з якою Макс Барських починав свою кар’єру. Відзначимо, що «Танцювати» пройде в шести країнах і стане першим турне артиста такого масштабу. Попередній тур Барських з програмою «По Фрейду», крім України, проходив ще в трьох країнах.

Відзначимо, що останні півроку більшу частину часу артист провів у Лос-Анджелесі. Незважаючи на це саме його треки «Хочу танцювати», а також «Подруга-ніч» стали одними з найбільш ротованих в Україні синглів.

Поділитися:

Метки: ,

Posted by on ноя 13 2015. Filed under Афіша, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire