У Сєвєродонецьку відкрили центр цивільно-військового співробітництва

1 грудня в Сєверодонецьку Луганської області відкрили центр цивільно-військового співробітництва сектора «А». Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У центрі співробітники ВСУ спільно з обласною адміністрацією, правоохоронними органами, міжнародними та громадськими організаціями будуть допомагати населенню Луганщини.

Перед відкриттям центру заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів робочу зустріч з керівником обласної військово-цивільної адміністрації Георгієм Тукой, на якій вони обговорили питання співпраці з міжнародними організаціями, допомоги населенню у підготовці до зими, роботи з молоддю та дітьми, реалізації інформаційної політики, а також проблему безробіття в області з урахуванням того, що не працюють великі підприємства.

«Мета створення цього центру співпраці — це, в першу чергу, допомогу людям. Наша мета — об’єднати зусилля органів влади, армії, міжнародних, громадських та волонтерських організацій для того, щоб максимально справою, а не словом підтвердити, що Україна — це єдина країна, а український народ — це єдиний народ », — підкреслив Ігор Долгов.

«Завдяки цьому центру ми зможемо вирішувати будь-які питання і проблеми, що стосуються взаємодії з військовими. Наприклад, звертається до центру цивільно-військового співробітництва людина, будинок якої знаходиться на передовій, і каже, що в його городі стоїть бліндаж, можна його перенести? І центр буде вирішувати це питання. Я сподіваюся, що з відкриттям цієї структури в Сєвєродонецьку нашу взаємодію буде ще більш ефективним », — зазначив Юрій Клименко.

«Це знакова подія для області. Наші офіцери в школах вже проводять заняття з мінної безпеки. Ми також активно допомагаємо в Сватове », — сказав підполковник Олексій Чернецький, начальник об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва сектора« А ».

Поділитися:
Posted by on дек 2 2015. Filed under Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire