У місті може з’явитися економічна рада регіону

Про це заявив губернатор Григорій Самардак, під час вчорашньої наради в облдержадміністрації, повідомляє ІА «Вести-Інформ».

Директор запорізького «Офісу реформ» Олександр Свистун уточнює: «Ми створені за підсумками підписання Меморандуму між Радою Європи, Асоціацією міст України та Міністерством регіонального розвитку. За контрактом, 25 грудня є останнім днем ​​нашої роботи». Зі слів Олександра Свистуна, за час роботи в рамках децентралізації вже об’єдналися близько 35000 запорожців (шестеро територіальних громад, 21 сільрада). «Ще в 18 територіальних громадах ініційований процес об’єднання, в 30-ти — проходять громадські слухання, в 10-ти — згодні на об’єднання», — заявляє Олександр Свистун. У разі офіційного припинення роботи запорізького «Офісу реформ», губернатор Григорій Самардак пропонує трансформувати його в економічну раду регіону. Передбачається, що до складу економічної ради увійдуть ключові реформатори за наступними напрямками: ЖКГ, освіта, медицина, промисловість, сільське господарство, децентралізації адміністративно-територіального устрою.

Поділитися:
Posted by on дек 8 2015. Filed under Влада і політика, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire