У Центральному парку Запоріжжя вандали нанесли парку збитку майже на 700 тисяч гривень

У Центральному парку Запоріжжя вандали вбивали птахів, описували будівлі, ламали дерева і лавочки. За даними офіційного сайту парку, за період з весни по осінь 2016 року в «Дубівці» зламали або спотворили 15 сакур, 10 молодих дубів, 5 сосен, 3 стенди, 20 урн і 15 лавочок. Також вбили 7 птахів — гусей і качок.

У парку змалювали адмінбудівлі та пам’ятники, вкрали два прожектори, електропроводку та понад тисячу дерев і чагарників. Всього за рік вандали нанесли парку збитку майже на 700 тисяч гривень

«Цих коштів вистачило б, наприклад, на покупку нового дитячого атракціону, 100 годин безкоштовно покатати всіх дітей Запоріжжя на паркових атракціонах, повністю перефарбувати містечко атракціонів або поставити по всіх дорогах і доріжках парку через кожні 40 метрів лавки з урнами», — повідомляє адміністрація парку .

Поділитися:
Posted by on ноя 26 2016. Filed under Запоріжжя, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire