У бійку між українцями та росіянами втягнули весь готель у місті Кемер

В одному з турецьких готелів в курортному містечку Кемер, стався справжній бій між українськими та російськими туристами. В результаті в бійку вступив весь готель, включаючи німців, англійців, уродженців Казахстану, Білорусії та Кавказу.

Розлючених туристів заспокоювали кілька нарядів поліцейських. Повідомляється, що серед туристів активну участь в бійці брали кавказці, які билися на боці українців. Також їх підтримали білоруські та казахські туристи.

За словами очевидців, нічого не віщувало конфлікту, але «ввечері після вечері з випивкою» група націоналістично налаштованих росіян стала скандувати мерзенний гасла на адресу українців. Ці нацистські вигуки викликали законне невдоволення українських туристів з Києва, які зажадали зупинити це потворне дійство. Однак російські націоналісти продовжували ображати українців, ніяк не реагуючи на зауваження. Тоді, щоб заспокоїти націоналістів в хід пішли кулаки і в конфлікт стали поступово втягуватися всі туристи, які відпочивали в готелі.

«Мордобій був просто до небес, — написав один з очевидців, — билися шезлонгами, стільцями, топили когось в басейні готелю. Приїхала велика кількість машин, поліції». За його словами це побоїще найбільше нагадувало «салун на Дикому Заході». Наводячи в почуття російських націоналістів, українські туристи попутно надавали стусанів білорусам і казахам, які намагалися підтримати невдачливих провокаторів з Росії.

Логічним завершенням конфлікту стало поставлення над готелем українського прапора.

як повідомляють російські ЗМІ

Поділитися:

Метки: , , , , , , ,

Posted by on июн 25 2015. Filed under Cвіт, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire