https://reporter.zp.ua

Темп ігри на гольф-полі

# , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

повільна гра – це біда всіх гольф-полів світу, можливо за винятком тих, де грають десяток раундів в день. повільна гра дратує, засмучує, збиває з ритму, послаблює концентрацію і в підсумку затьмарює враження від так добре почавшогося раунду.

повільна гра це стан, до якого гольфісти звикають з часом, подібно до того, як з часом купуються погані звички. однак це може бути і результатом того, що гравець в гольф ніколи досконально не вивчав правила гарної поведінки на полі. з цього випливає, що хвороба під назвою «повільна гра» зазвичай виліковна. звичайно, сам гравець повинен це розуміти і тут багато в чому йому повинні допомогти його партнери по грі.

трапляється, що спостерігаючи за гравцями на полі, ми ясно бачимо їх вчинки, якими вони гальмують гру, але чи завжди ми контролюємо себе?

перш ніж ви прочитаєте рекомендації щодо підвищення темпу гри, вкрай важливо відзначити, що ці пропозиції не мають нічого спільного зі спробами підганяти вас, а перш за все, налаштовують на постійну готовність вступити в гру, використовуючи при цьому здоровий глузд і з огляду на правила етикету.

висновок, який повинен бути зроблений після прочитання, полягає в тому, що як тільки настає ваша черга грати, ви повинні бути готові підійти до м’яча і зробити удар. дізнатися більше про ігру в гольф можна на http://bgc.com.ua/.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 рекомендації щодо підвищення темпу гри на гольф-полі:

  • грайте з тієї площадки, яка відповідає вашому рівню.
  • всі партнери по групі не повинні пересуватися по полю купкою, прямуючи всім разом спочатку до першого м’яча, потім до другого і т.д. кожен гравець з групи повинен відразу ж йти до свого м’ячу.
  • коли два гравці використовують один гольф-кар, то слід під’їхати спочатку до першого м’яча і висадити першого гравця з набором необхідних ключок. другому гравцеві слід на каре прямувати до свого м’ячу. після того, як перший гравець зіграє свій м’яч, йому слід йти в сторону автомобіля, поки другий гравець робить свій удар.
  • прямуючи до свого м’ячу, використовуйте час підходу для обмірковування майбутнього удару, визначення відстані і вибору ключки.
  • якщо є ймовірність того, що ваш м’яч вилетів за межі поля або може бути втраченим, негайно зіграйте тимчасовий м’яч, щоб не повертатися на місце попереднього удару. якщо ви граєте тренувальний раунд з «відносним дотриманням правил», то просто вкиньте новий м’яч недалеко від місця, де ви втратили первинний м’яч і продовжите гру.
  • не тягніть з ударом через бесіди з партнерами по групі. перервіть розмову, зробіть удар, а потім повертайтеся до бесіди.
  • якщо ви пересуваєтеся на гольф-карі і у вас немає можливості під’їхати безпосередньо до м’яча, то прямуючи від кара до м’яча беріть з собою кілька ключок. виявити, підійшовши до м’яча у вас немає потрібної ключки – значить невиправдано затягнути час гри.
  • після того як ви закінчили гру на лунці, не залишайтеся на гріні, розмовляючи з приятелями або відпрацьовуючи пати.
  • якщо ви використовуєте гольф-кар, то ніколи не ставте його перед гріном. паркуйте його збоку або позаду гріну. не робіть записи в картці сидячи в каре поряд з гріном.
  • не беріть з собою на поле мобільні телефони.
  • носіть запасні тішки, маркери і м’ячі в достатніх кількостях в своїх кишенях, щоб не витрачати час на їх пошуки.
  • чекаючи своєї черги грати, підготуйтеся і не втрачайте час на одягання рукавички, вибір м’ячів.
  • прямуючи до ґріну для короткого чіпа, беріть з собою необхідну ключку і паттер, щоб не повертатися спеціально за ним до бегу.
  • по можливості грайте за принципом – «готовий-бей», а не за правилом – перший грає той, чий м’яч далі від прапора.

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 14 02 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".