Таємне життя Уолтера Мітті, або найкраща роль Бена Стіллера

Польоти уві сні та наяву є трохи передчасними (з точки зору календаря), але дуже актуальними для фільму початку року. Фільм Неймовірна життя Уолтера Мітті здатний мотивувати на запаморочливі повалення як тінейджерів та студентів — марнотратників життя, так і самотніх сердець, обтяжених офісною рутиною.

П’ятий повнометражний фільм Бена Стіллера постає перед нами яскравою мозаїкою чудової операторської роботи, дуже якісного саундтрека і постійних мрій — метань головного героя, сорока двох річного містера Мітти, колись амбітного хлопчика Уолта. Фільм йде в неквапливій ​​манері, часом падаючи в лоно життєвих міркувань, але при цьому не втрачає унікального шарму, шарму любові до ризику, пригод і подорожей, переглянути фільм можна перейшовши за посиланням http://www.ivi.ru/watch/112351/description.

Картина легка, але вона дає нам головне — атмосферу віри в свято, яке, за словами старого Хемінгуея, повинно бути завжди з тобою. Фільм — настрій втілюється в милу інфантильну посмішку при перегляді фінальних кадрів.

Чи не шукаєте в цьому маленькому філмі джерело натхнення прихованої реклами, спробуйте знайти в ньому власну рішучість до невідомості. Спробуйте згадати про дитину, що живе у вашому серці. Чари занадто легко порушити, занадто легко злякати магію дійсності  і грубої правди життя…

Невероятная жизнь Уолтера Митти

Інформація надана сайтом ivi.ru

Поділитися:

Метки: ,

Posted by on фев 5 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire