Сьома хвиля мобілізації в Україні: все, що потрібно знати

У лютому в Україні стартує сьома хвиля мобілізації. У прес-службі Міністерства оборони розповіли про особливості цього набору.

Як все буде

Сьома хвиля мобілізації буде проходити внаслідок демобілізації четвертої хвилі. Комплектація буде проводитися як контрактниками, так і тими, кого мобілізують.

Збройні Сили України зацікавлені в максимальному комплектуванні своїх лав професійними і мотивованими кадрами — військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота з тими, хто вже демобілізувався, щоб залучити їх до служби в цій якості.

У лавах ЗСУ проведена оптимізація військових частин, армія отримала нову техніку і озброєння. На цей раз ставка зроблена на посилення бойових можливостей за рахунок професіоналізму, а не кількості.

Зараз вже можна сказати, що сьома хвиля буде менше, ніж всі попередні.

Військові, які відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців.

Цього року зарплата буде збільшена — для рядового вона складе близько 7000 гривень, а в зоні АТО будуть відповідні надбавки. Крім цього, військові, які мають вищу освіту, зможуть пройти тримісячні курси, щоб отримати офіцерське звання.

Якщо ви хочете спробувати себе в ролі контрактника або є питання, звертайтеся на гарячу лінію: 0-800-50-00-51.

Поділитися:
Posted by on янв 18 2016. Filed under Події, Суспільство, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “Сьома хвиля мобілізації в Україні: все, що потрібно знати”

  1. Вася

    А что делать бойцам которые отслужили 12 мес.? Нас всех призывали на 1 календарный год. Об этом озвучивали в военкомате и по телевизору как президент так и ген штаб.

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire