Протест проти високих тарифів на газ

Вчора, під воротами ПАТ «Запоріжгаз» волонтери та мешканці області протестували проти високих тарифів на газ.

Ось як акцію протесту описав на своїй сторінці в соцмережі запорізький активіст Ян Яковенко:

«Біля будівлі ПАТ» Запоріжгаз «пройшла мирна акція з приводу підвищення тарифів на газ. Наша волонтерська організація» Нове Майбутнє «також прийшла підтримати наших друзів з» Антікорупційного руху Запоріжжя «, а також мирних мітингувальників, які вийшли під стіни будівлі! На акції були присутні не тільки жителі Запоріжжя, а жителі Запорізької області, в основному це були люди похилого віку, саме вони стали заручниками ситуації, в якій з пенсією в 1200 грн. отримують шалені рахунки і які не дивлячись на вік не залишилися байдужі до цієї акції! Ми сподіваємося , що наші «депутати» нас почують і приймуть правильне рішення! «, — написав Ян.

Поділитися:
Posted by on мар 2 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “Протест проти високих тарифів на газ”

  1. Запорожец

    Организаторам акции, в ближайшее время, просьба организовать следующую. Но! В СМИ или любым другим образом предупредить жителей города и области. Поддержать ВАС хотят десятки тысяч и, пока, на митингах. Не дойдет власти и Яценюку — придем с ВИЛАМИ!!!

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire