Однокласники Порошенко розказали про його шкільне прізвисько

26 вересня Президент України Петро Порошенко відсвяткує ювілей — 50-річчя. Напередодні такої події журналісти української газети «Весті» поспілкувались з однокласниками Петра Олексійовича і ті розказали яким він був у шкільні роки.

Так одна з колишніх однокласниць повідомила, що в школі до Порошенка причепилось прізвисько П’єро. Лариса Лихандритова, яка вчилась з теперішнім керівником країни, розказала, що він в спілкуванні надавав перевагу не хлопчикам, а дівчаткам.

«Він був доволі спокійним хлопчиком, неодноразово однокласники хотіли втягнути його в різноманітні свої дитячі угрупування. Але він на це не піддавався та на перервах часто просто сидів з дівчинкою Танею, яка йому дуже подобалась. А взагалі Порошенко був єдиним хлопчиком на цілий 1-Б клас, який взагалі спілкувався з дівчатами», — розповіла Лариса.

За її словами особливий потяг у майбутнього президента був до французької, це відмічав також вчитель, тому звертався до талановитого учня як це прийнято у Франції — П’єр Порошенко.

«А під час одного з новорічних свят він приймав участь у виставі, де грав того самого П’єро, костюм для цієї ролі для маленького Петрика пошила мама. Після цієї вистави до нього це прізвисько просто приклеїлось», — поділилась спогадами однокласниця.

Людмила Єременко, яка теж вчилась разом з Петром Олексійовичем, згадує, як одного разу з ним посварилась. «Зараз не пригадую причину сварки, звісно це було щось не дуже суттєве, він образився та йшов окремо від нас. Це було зимою, у нього на голові була шапка-вушанка, одне вухо в якої піднялось до верху, а інше — вниз. Зовні це було дуже схоже на відомого мультиплікаційного героя листоношу Пєчкіна…».

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on сен 26 2015. Filed under Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire