Нові ПДР і штрафи: в Україні набув чинності закон про поліцію

Від минулої суботи, 7 листопада, по всі Україні набув чинності закон про Національну поліції, який президент України Петро Порошенко підписав ще 4 серпня.

Набуття чинності закону про Національну поліції означає, що міліція, яка існувала в Україні майже чверть століття, розформовується.

Закон визначає Національну поліцію як центральний орган виконавчої влади. Він необхідний для забезпечення охорони прав і свобод людини, противодію злочинності, підтримки громадського порядку та громадської безпеки.

Зараз затверджується перехідна штатна структура поліції, яка буде існувати до остаточного і повного комплектування всіх підрозділів. Це необхідно для переатестації більшості правоохоронців.

Отримають нову форму ті, хто успішно пройде всі етапи атестаційного конкурсу та ті, щодо яких не знайдуть якихось правопорушень по минулій роботі.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on ноя 9 2015. Filed under Влада і політика, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire