Моди електронних сигарет

Моди електронних сигарет

Моди електронних сигарет

Досвідченим вейперам, втім, як і фахівцям в будь-якій області, властиве прагнення до нових креативних рішень. Саме це бажання парильників вдосконалити свій девайс не тільки зовні, але і з технічної точки зору, домогтися абсолютно нових відчуттів і стало причиною появи терміну — моды электронных сигарет або модифікацій електронних сигарет. Моди — це апарати для ширяння, що володіють поліпшеними характеристиками і випускаються в основному дрібними партіями. Купуючи мод, кожен парильник отримує можливість подальшого його перетворення в унікальний пристрій як за зовнішнім виглядом, так і по якостям.

Отже, якими перевагами володіють моди електронних сигарет:

незвичайність, індивідуальність форми і дизайну, що привертає увагу оточуючих, а головне, що дарує відчуття глибокого задоволення власнику;
літієві акумулятори збільшеної місткості (від 2000 mAh), що забезпечують тривале використання без підзарядки;
функції варівольт / варіватт, що дозволяють вручну регулювати напругу і потужність джерела живлення, тим самим змінюючи кількість, температуру, густину пара і яскравість смакової палітри;
можливість використання Атомайзери будь-якого типу — картомайзера (кліромайзера), бакомайзера (танкомайзера) і далі за списком.

види модів

Різниться кілька категорій модів. Модифікації електронних сигарет, оснащені найдосконалішою електронною платою, утворюють саму просунуту групу електронних модів, іменованих іноді варівольтами і варіваттами. З назви очевидно, що електронна начинка цих пристроїв дозволяє легко регулювати вольтаж і потужність акумуляторних батарей. Крім того, моди цієї категорії забезпечені дисплеєм, на якому відображаються різні параметри парітельного процесу, наприклад, величина поточного опору спіралі. Налаштування напруги дає можливість оптимізувати кількість пара, його міцність і інші характеристики, які безпосередньо впливають на смакові якості ширяння. Електронні моди — це реальна можливість випробувати незвичні відчуття, отримати ні з чим незрівняне задоволення.

До другої, не менш численної групи, відносяться механічні моди — батарейні блоки, що не містять електронних модулів. Для подачі струму на атомайзер в механічних модах використовується магнітна, тактова або пружинна кнопка. Функціонал механічних модів можна вдосконалити за допомогою електронної плати Kick, що реалізує управління напругою і потужністю блоку живлення і забезпечує захист акумулятора від короткого замикання і надлишкової зарядки. Іншими словами, умільці можуть самостійно перетворити свій механічний мод в наворочений варівольт і навіть варіватт, нехай без індикації та деяких інших функцій, проте з можливістю регулювання напруги і вольтажу батареї.

Поділитися:
Posted by on ноя 25 2016. Filed under Блог. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire