Міліція: суттєвих порушень на виборах в Запорізькій області не зафіксовано

Суттєвих порушень під час виборів в Запорізькій області на дільницях не зафіксовано. Про це заявив заступник начальника обласної міліції Андрій Долинний.

За його словами, порядок на виборчих дільницях області охороняли 3,5 тисячі міліціонерів. Крім цього їм допомагали представники різноманітних громадських формувань.

«За період голосування, а це час з 8:00 до 20:00, працівники правоохоронних органів зафіксували 38 звернень. Всі вони стосувались виборчого законодавства, яке на думку заявників порушувалось. Зокрема три повідомлення стосуються такого порушення як підкуп виборців, 12 звернень — незаконна агітація у день виборів. Два факти виносу бюлетеня за територію виборчої дільниці, одна заява поступила по факту недостачі бюлетенів. Також в правоохоронні органи за період виборів поступило шість заяв по фактам знищення власних бюлетенів виборцями, п’ять фактів підвозу виборців, три факти стосуються використання адміністративного ресурсу», — заявив Андрій Долинний.

Начальник обласної міліції заявив, що в трьох випадках на звернення відкрито кримінальне провадження. Зокрема відкрито провадження по факту завідомо неправдивого повідомлення в правоохоронні органи про мінування виборчої дільниці в Дніпрорудному. Ще одне провадження відкрито по факту події в Оріхові, коли жінка проголосувала за свого сина. Останній факт — подія у Мелітополі, де відбувся відкритий конфлікт між представниками двох політичних сил.

За повідомленням міського виборчого комітету в Запоріжжі середня явка громадян на виборчі дільниці склала 44%. За словами Сергія Ужви — секретаря міськвиборкому це доволі низька активність виборців. Найбільшу активність показали жителі наступних районів міста: Орджинікідзівського — 40%, Заводського — 44%, Ленінського — 47%, Хортицього — 48%.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 26 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire