Маркевич: Або «Дніпро» купує гравців, або я йду у відставку

Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич розповів про плачевну ситуацію з гравцями у клубі.

«Вже розпочався чемпіонат. Я дуже прошу до кінця місяця вирішити питання хоча б трьох гравців. Інакше буде дуже складно. Молоді? Ми взяли кількох гравців з дубля. Але одним ще рано, іншим – вже пізно. Поки що я не бачу у них серйозного бажання. Як, наприклад, у Лучкевича.

Український ринок дуже бідний. Навіть ті гравці, яких ми хотіли взяти, належать або «Шахтарю», або «Динамо». Говорити немає про що. Мені все одно, звідки гравців куплять. Я хочу бачити результат – трансфер. Виграти щось серйозне зараз нереально. Я кажу це одразу, щоб вболівальники розуміли. Якщо клуб проінвестує і ми візьмемо трьох серйозних гравців, то будемо боротися за чемпіонство.

Бажано, щоб ми ще попрацювали на трансферному ринку. І щоб ніхто не пішов. Я не прошу багато. Рамос прийшов і змінив всю команду. Не в образу. Йому пішли назустріч. Я не розумію, чому мені не йдуть назустріч? Начебто, і результат є. Мені треба допомогти, я сам нічого не зроблю».

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on июл 25 2015. Filed under Спорт, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire