https://reporter.zp.ua

Лікування астигматизму

Редактор: Михайло Мельник

якщо астигматизм запустити або лікувати неправильно, він може викликати різке погіршення зору, амбліопії і косоокості. при правильно проведеному лечение астигматизма зір повністю відновлюється, стає чітким, больові симптоми зникають.

у медицині існує 3 основні методи лікування астигматизму: спеціальні окуляри, контактні лінзи, хірургічна операція. найчастіше пацієнти повинні носити окуляри з особливими астігматичними лінзами. лінзи мають циліндричну форму, тому до них потрібно поступово звикнути. при носінні таких окулярів можуть спостерігатися неприємні симптоми і дискомфорт: можуть боліти очі і крутитися голова. згодом воно проходить.

астигматичні лінзи для окулярів коштують дорожче, ніж прості лінзи для корекції міопії, так як при їх виготовленні враховують вісь розташування циліндра для лікування астигматизму. при міопічному астигматизмі окуляри повинні враховувати діоптрії короткозорості, щоб зір не знижувався. якщо астигматизм виник у дитини, зір буде коригуватися тільки за допомогою окулярів. у маленькому віці операцію на очі робити не рекомендується, так як організм погано її переносить.

як вилікувати астигматизм за допомогою лінз?

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

сучасна медицина використовує в лікуванні астигматизму контактні лінзи, які виготовлені у формі тора. такі лінзи більш зручні і приємні, ніж старі жорсткі лінзи, які були дискомфортними при носінні і негативно впливали на стан рогівки ока. однак астигматизм не лікується повністю за допомогою носіння лінз, як і за допомогою спеціальних окулярів. вони можуть тимчасово скорегувати зір і уповільнити процес захворювання.

найбільш ефективним методом лікування астигматизму виступає хірургічне втручання. сучасна медицина використовує метод лазерної корекції, який проводиться за допомогою особливого приладу – мікрокератома. даний вид оперативного втручання найменш небезпечний для хворого, так як проводиться з використанням місцевої анестезії. за допомогою лазерного променя відокремлюють верхній шар рогівки, частина внутрішнього шару випалюють, після чого верхній шар повертається назад.

після лазерної операції тканини епітелію самі швидко відновлюються, накладення швів не потрібно, а верхній шар рогівки зростається з допомогою колагену, що виробляється природним шляхом. такий метод лазерної корекції (ласик) користується успіхом у лікарів і пацієнтів, так як не вимагає тривалого відновлення після операції і приносить швидкі позитивні результати. після проведення операції зір пацієнта повністю коригується за кілька годин.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Залишити коментар

Опубліковано на 25 07 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".