Кращі російські детективні серіали 2014

2014 рік подарував шанувальникам вітчизняних детективів чимало яскравих сюжетів. Численні кіно-сайти, форуми і критики склали за підсумками року свої рейтинги, які як завжди не мають нічого спільного між собою і нічого спільного з думкою телеглядачів. Одне можна сказати точно — рік 2014 на детективні серіали був урожайним.

Інквізитор

Навряд чи родинні зв’язки, корупція і кумівство, процвітаючі в провінції відрізняються своєрідністю в наш час. У маленькому містечку Мальбург, де волею випадку виявляється молода та амбіційна детектив Наталія Серебрянська, всі ці прикмети часу в наявності. Але не клубок місцевої мафії, що складається з чиновників, бізнесменів та правоохоронців цікавить Наталю. У містечку відбуваються вбивства.

Наче в насмішку, начитавшись Конан Дойля, таємничий і страшний месник вбиває провінційних вельмож, залишаючи біля місця злочину, вирізані з газетних літер послання з підказками. Інквізитор явно не по зубах місцевим сищикам і тільки петербурзька гостя на рівних може вступити в жорстоку сутичку.

Мар’їна роща 2

Привабливий і непідкупний Трошин, полюбився в першому сезоні знову на екрані. Післявоєнна Мар’їна роща, як відомо, справжня клондайк злочинного світу столиці. Фронтовик Костянтин Трошин, надходить на службу простим дільничним міліції, це наводить жах на всіх москвичів района. Бандитські малини дільничному не по плечу і він розуміє, що звичайними методами йому не перемогти.

Любов до краденого рятує його від загибелі у в’язниці і одночасно дозволяє проникнути в серце кримінального світу, але чи зможе тепер простий дільничний виконати свій обов’язок? Як йому відокремити роботу від пристрасті, честь від зради, як подолати самого себе?

Невипадкова зустріч

Сергій Лежнев за свої тридцять з невеликим років побачив чимало. Намагаючись піти від себе і свого минулого, він працює на швидкій допомозі і присвячує себе пошуку матері, про яку йому нічого не відомо.

У місті йде жорстока боротьба між злочинними угрупованнями. Місцеві правоохоронці грають у свою складну гру. На перехресті цих подій, волею випадку виявляється Сергій, залучений у протистояння старими друзями. Маятник долі то наближає героя до довгоочікуваної зустрічі з матір’ю, то ставить на межу смерті, то дарує нові чуттєві відносини з коханою, але кожного разу знову і знову відсуває головну зустріч …

Таємниці слідства

Традиційний передноворічний подарунок від каналу «Росія 1» сподобалися глядачам слідчим Петербурзької прокуратури Машею Швецової в новому сезоні, який можна подивитися тут http://serializm.com/. Гроза злочинного світу як завжди на висоті. Найтяжчі вбивства на будь-який смак. Маші і її традиційній команді у складі Корабльова і Курочкіна належить розкрити і загибель скандального журналіста, і бузувірське вбивство простого бомжа, і криваве пограбування ювелірного салону північної столиці.

Не менша інтрига зав’язується і в сім’ї самої Маші. Доросла дочка Злата і незмінний Луганський доставляють чимало клопоту і переживань героїні. Сімейні колізії в новому сезоні насичені заплутаними сюжетами і несподіваними поворотами. Наставник Шевцової Козин, раніше виконує роль ангела хранителя і одночасно суворого начальника. Шевцова, зрозуміло, розкриває всі злочини, але з кожним разом перемога все важче, а ціна за неї все вище.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on ноя 9 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire