Комбінований опалювальний котел

Контур опалення — один з найважливіших пунктів у проектуванні кожного будинку. Необхідно, щоб система опалення прослужила багато років, без збоїв у своїй роботі. Коли з якимось видом палива (газ, електрика, тверді ресурси) виникають перебої, варто оцінити можливості комбінованих котлів. Такі установки можуть працювати з різними опалювальними матеріалами: газом, дизельним паливом, кам’яним / бурим вугіллям, деревом, інше — і при цьому якісно обслуговувати автономні системи постачання житла теплом.

Подвійне функціонування котла полягає в особливій конструкції камери згоряння і адаптованих пальниках — коли закінчується один вид палива, агрегат дозволяє оперативно переходити на інший. Комбінований опалювальний котел може використовуватися в якості резервного, додаткового або основного вузла системи опалення.

Коли подібний котел становить основу контуру опалення, необхідно розрахувати, якt саме джерело теплової енергії буде базовим, а який — резервним. Один з економічних варіантів — це використання газу як пріоритет, тоді для нормальної роботи котла необхідно постійний тиск в 3,5 мБар. Якщо норма газу не дотримується, на передні позиції виходbnm тверде або дизпаливо.

Переваги і недоліки котлів комбінованого типу

Переваги:
• Захист будинків від перебоїв у опаленні — при вичерпанні одного виду палива котел передбачає перехід на резервний.
• Агрегат оснащується виходами, які під’єднуються одночасно до кількох контурів (теплій підлозі або радіаторного опалення).
• Допустимість обладнання теплообмінного вузла для забезпечення побуту гарячою водою.
• Можливість установки бойлера.
• Ергономічність конструкції.
• Високий ККД.
• Працює тривалий час.

Недоліки:
• Для забезпечення роботи агрегату на резервному паливі знадобиться окреме приміщення з запасами палива.
• Продуктивність котла відрізняється залежно від виду використовуваного ресурсу.
• Висока вартість.

Види комбінованих котлів

Всі комбіновані котли діляться на одноконтурні та двоконтурні.

Одноконтурні котли використовуються тільки в якості приладу для опалення будинків. Двоконтурні моделі додатково здатні забезпечувати житло гарячою водою.

Комбіновані апарати виготовляються в підлоговому варіанті, оскільки виготовлені з чавуну і тому володіють значною вагою. Залежно від модельного ряду котла, в наявності може бути акумулятор гарячої води, у разі відсутності — можна придбати такий додатково. Багато комбінованих котлів оснащені автоматичним управлінням, що дозволяє міняти програму опалення на свій розсуд. Це ж стосується зміни параметрів і контролю роботи агрегату.

Для переходу від одного виду палива до іншого комбіновані котли обладнані одно- або двоступінчастими пальниками.

Безперебійна робота подібних котлів дозволяє забезпечити теплом багатьох будинків, незалежно від використовуваного пального.

Джерело статті: http://220volt.com.ua/teplovoe_oborudovanie/kotli/kombinirovannie_kotli.htm

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on сен 10 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire