Інтерв’ю: Генадій Москаль

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів про перші кроки на новій посаді.

Про політичну ситуацію в Закарпатті.

— Я здивувався, коли побачив, що Закарпатську ОДА охороняють люди з автоматами. У Сєвєродонецьку на лінії фронту адміністрацію не охороняли. Це ж не військовий об’єкт. Мені тут автоматників не потрібно.

— В адміністрації кадровий розгардіяш. Не було жодного голови адміністрації призначеного законно. Всі — тимчасово виконували обов’язки. Тут немає багатьох керівників департаментів, коли я почав дізнаватися причину — тому що не пройшли співбесіду з певним кланом.

Я вважаю, що з учорашнього дня указом Президента України тут відновлено державне управління територією, а не кланами, як було раніше.

— Уже готуються матеріали на звільнення 13-х керівників адміністраціями. Ті, чиї кандидатури узгоджувалися з кланами, теж будуть звільнені. Я налаштований дуже рішуче.

Про борьбу з контрабандою.

— Ми повністю перекриваємо область, щоб не допустити сюди фури з сигаретами і афроукраїнців. Машин з тимчасовими посвідченнями, які роками тут вештаються, тут теж не буде.

— Усі, хто тягнув сигарети, хто був задіяний у хуліганстві — матимуть дуже серйозна розмова з військкоматом.

Усіх, хто керував авіацією — треба мобілізувати в повітряні війська України. Усіх, хто через гори переносив сигарети — треба мобілізувати в 128-у окрему гірничо-піхотну бригаду.

— Тут ворогів немає, вороги там — по лінії фронту. Кого побачу в Балаклаві — відразу до військкомату. Хто ходить у військовій формі не будучи військовим — таким чином він показує, що хоче на фронт.

Розширину версію інтервю, дивіться у Випуску 24-го каналу:

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Posted by on июл 17 2015. Filed under Влада і політика, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire