Фоторамки та їх походження

Виробництво фоторамок не відстає від розвитку інших галузей, застосовуються різні матеріали, кольорові гами, форми. Все це зроблено для того, що б задовольнити смаки найвибагливіших покупців. Давайте розберемося, коли ж були створені перші рамки, і якими вони були.

Поява рамок для фото пов’язують з розвитком живопису в XV столітті, тоді майстри, щоб продовжити термін свого шедевру поміщали його в художні рамки. Вони мали химерні візерунки і часто служили ідейним продовженням картини. Бароко принесло прикраса гіпсом і позолоченими склепіннями, що робило картину ще більш розкішною.

З появою фотографій рамки стали звичайним предметом в кожному будинку, вони мали овальну форму, так як найчастіше туди містився портрет людини. Виготовлялися вони з дерева або чавуну. У XX столітті для виробництва фоторамок стали застосовуватися нестандартні матеріали (скло, пластмаса, плюш), які були порівняно недорогими, тому сприяли становленню серійного виробництва.

На сьогоднішній день щоб прикрасити свою квартиру і надати їй затишку, а також естетичності вже давно не використовують килими або штучні квіти. Це вже давно вважається пережитком минулого. В останні роки молоде і прогресивне покоління прагне обвішати свої стіни красивими і яскравими фотографіями. І з цим завданням чудово справляються  всім добре відомі фоторамки, які будуть нагадувати вам найвеселіші і радісні моменти з вашого життя. Фотографія в красивій фоторамці, кожен день буде надавати вам заряд бадьорості і позитивних емоцій.

На сайті http://www.sokol.ua/digital-photoframes/c429/ в розділі в широкому асортименті і ціновому діапазоні представлені фоторамки. Кожен може вибрати собі рамку для фотографій на будь-який смак і гаманець: дерев’яні фоторамки, бронзові, скляні, керамічні фоторамки, рамки для фотографій на 1 фото, фоторамки на кілька фото, настінні і настільні фоторамки.

Дана продукція може стати відмінним подарунком для друзів, дозволивши їм згадувати про міцну і вірну дружбу протягом багатьох років.

Цифрові технології, безсумнівно, відсунули назад друковану продукцію, фотографію на папері. Проте, більше запам’ятається, якщо роздрукувати фото і помістити його в красиву фоторамку, поставити на чільне місце, або повісити на стіну. Так ви щоранку будете радіти, і згадувати яскраві події, які були у вашому житті. Красива фоторамка прикрасить ваш інтер’єр і завжди буде дарувати тільки гарний настрій.

 

Поділитися:
Posted by on авг 16 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire