Доставка вантажів із Китаю

Економічні взаємовідносини з Китаєм  — це величезні можливості для сучасного бізнесу. Адже саме в цій країні на сьогоднішній день виробляється левова частина товарної продукції.

Саме тому купівля, а також доставка груза из Китая б’є рекорди в товарній логістиці. І якщо десять, п’ятнадцять років тому інтерес до Піднебесної з України не був масовим, сьогодні в торгових і виробничо-посередницьких зв’язках між країнами — тисячі вітчизняних підприємств, зайнятих у багатьох економічних галузях.

Попит на продукцію «made in China» відрізняється динамікою що зростає. Прийнятна закупівельна ціна, великий асортимент — її головні товарні показники, здатні диверсифікувати, розширити бізнес, а значить, збільшити вашу прибуток.

Вантажоперевезення орієнтовані, в першу чергу, на оптові закупівлі. Взуття, одяг, іграшки, канцтовари, запчастини, побутова техніка, електрообладнання, посуд, продукти харчування — все це можна придбати в рази дешевше, якщо купувати партіями, гуртом. Правильний вибір логістичної компанії, що займається транспортуванням продукції з Китаю за вигідними тарифами дозволить заощадити на постачання продукції. Хто ж допоможе доставити вантаж з Піднебесної?

Щоб доставка була вигідною для клієнта, компанія-перевізник повинна гарантувати: оптимальний варіант поставки, чіткість дотримання графіка і термінів перевезення, перевезення будь-яких обсягів і товарних партій, безпеку і збереження товарів, виконання митних вимог, прийнятний тариф на послуги і ще багато інших зобов’язань.

Саме такі гарантії надає транспортно-експедиторська компанія «Мілітцер і Мюнх», яка на ринку працює з далекого 1992 року. Компанія може доставити різноманітні вантажі наступними способами:

  • міжнародними авіалініями
  • морськими шляхами (фрахт)
  • мультимодальних шляхом (змішаним типом перевезень).

Ефективність авіаперевезень в забезпеченні оптимальних термінів поставки з різних міст Китаю (Гуанчжоу, Гонконгу і т.д.) до Києва, Одеси, Харкова контейнер буде доставлений від 5-8 до 14 днів. Втім, такий варіант перевезення передбачає обмеження по вазі. Габаритний вантаж вигідніше і дешевше доставити морським типом перевезення.

Переміщення вантажу з Китаю по морю займе від 45 до 60 днів, при прискореному варіанті перевезення (негабаритних контейнерів FCL) — в межах 30-35 днів. Оптимізувати витрати на перевезення і доставку можна, вдавшись до змішаного — мультимодальні — типу перевезення. Майже в будь-яку країну СНД можна здійснити транспортування, в тому числі, автомобільними, залізничними шляхами трансферу.

Якщо вас цікавить ефективна і безпечна транспортування вантажів в Україну і за кордон, ви можете довіритися перевагам досвідчених споживачів логістичних послуг, які співпрацюють з компанією «Мілітцер і Мюнх» (http://www.mum-net.com.ua). Одним з напрямків діяльності компанії є організація процесу, повний контроль і повний митний спектр дій по контейнерах з Китаю.

Вартість перевезення залежить від таких факторів:

  • тип транспорту доставки (морської, авіа-, авто-, залізничний)
  • обсяг партії
  • обсяг і вага перевезеної партії товару
  • термін доставки
  • кінцевий адресу доставки і т.д

Транспортування вантажу з Піднебесної або в неї здійснюється за індивідуально розробленим маршрутом для кожного клієнта. Досвідчені логісти, аналітики, інженери вивчать всі можливі шляхи проходження, після чого зупиняться на оптимальному варіанті — найбільш економічно вигідному для замовника. Транспортування збірних вантажів буде вироблено на підставі договору з дотриманням всіх аспектів страхування: «М & М» працює тільки з надійним транспортом, які пройшли технічний огляд і мають ліцензію на міжнародні перевезення.

Поділитися:
Posted by on мар 4 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire